Afvalwater behandelen

Duurzaam omgaan met water, van inzet tot verwerking van afvalwater.

Een kringloop van water

ADS heeft de laatste jaren veel geïnvesteerd in de duurzaamheid van de processen. Omdat onze technieken alles te maken hebben met waterkracht, zijn wij gefocust op het duurzaam gebruik van deze belangrijke natuurlijke bron. Het water dat wij gebruiken voor hydrodemolition filteren en zuiveren wij direct na de inname uit het oppervlaktewater. Het met puin en ander vuil verontreinigde afvalwater vangen we op in een gesloten systeem waar het wordt gereinigd en gezuiverd voordat we het hergebruiken of terugleveren aan de natuur. Recyclen is mogelijk, waardoor aanzienlijk minder waterinname noodzakelijk is.

De voordelen

Efficiënt toepasbaar, van kleine reparaties tot grootschalige projecten.

Proceswater wordt op locatie gereinigd en gerecycled — aanzienlijk minder waterinname noodzakelijk

Geen belasting van het milieu — water wordt gereinigd voor het wordt teruggegeven aan de natuur

Door zorgvuldige waterbehandeling is meestal geen vergunning nodig — bespaart tijd en kosten in het voortraject

Alle watergegevens zoals pH-waarde en vaste-stofgehalte worden vastgelegd en op verzoek aangeleverd aan de opdrachtgever

Man met een notitieblok glimlacht in een werkplaats met materialen op de achtergrond.

Geen vergunning nodig

Door onze zorgvuldige behandeling van het water is meestal geen vergunning nodig. Dit scheelt tijd en kosten in het voortraject. Bovendien weet ook u zeker dat uw werkzaamheden op een duurzame, verantwoorde manier worden uitgevoerd. Wij verzamelen alle relevante gegevens — zoals de pH-waarde, het gehalte aan vaste stoffen en de waterconsumptie — in een database die wij op verzoek ter beschikking stellen aan de opdrachtgever of een controlerende instantie.

Gerelateerde projecten

Een selectie van gerelateerde projecten die wij hebben uitgevoerd voor opdrachtgevers

Hans van 't Geloof

Contactpersoon

Meer weten over

Afvalwater behandelen

Onze specialisten bespreken graag de mogelijkheden voor uw project.